VİZYONUMUZ:

*
  ‘Üretimde sıfır hata’ daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak
Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.
MİSYONUMUZ:
-  Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak
-  Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içersinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlamak

     Firmamız 1972 yılında kurulmuş olup, Galvano Teknik Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir. Otomotiv, elektrik, elektronik, mobilya aksesuarları, bijuteri, sıhhi tesisat malzemeleri, makine parçaları ve vida, cıvata, pul gibi çeşitli bağlantı elemanlarını askı, dolap banyoları veya tam otomatik tesisimizde nikel, bakır, bakır üzeri nikel, çinko, pirinç sarısı, kalay ve gümüş kaplamalar istenilen mikronda ISO 9001:2000 kalite belgesi güvencesiyle gerçekleştirilmektedir. Kaplanan parçaların kaplama kalınlığı, kalite ve ölçümü x-ray cihazı ile ölçülüp, rapor halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Kalite kontrol laboratuarımızda banyoların analizi düzenli olarak yapılarak, her zaman standart kalitede ürünlerin çıkması sağlanır.